https://szczesliwemacierzynstwo.pl

Gwiazdy i specjaliści wybrali Zabawkę Roku 2014. Znamy wyniki!

Chwilę przed majówką jury złożone z gwiazd, dziennikarzy parentingowych i specjalistów spotkało się w hotelu Narvil w  Serocku, aby nagrodzić najlepsze zabawki w konkursie Zabawka Roku 2014 i Nagroda Rodziców 2014.

Wiosenna edycja konkursu Zabawka Roku skupiła się na produktach outdoorowych i sportowych: w końcu przed nami Pierwsze Komunie, Dzień Dziecka i wakacyjne wyjazdy. Obok zabawek „na powietrze” wybrano też najlepsze w kategorii Nagroda Rodziców – tu wyróżniono wszelkie akcesoria pomagające rodzicom w dbaniu o najmłodszych. Organizatorem projektu jest serwis zabawkowicz.pl. Przewodniczącą jury jest  Magdalena Kordaszewska, szefowa portalu zabawkowicz.pl i pomysłodawczyni konkursu. W komisji zasiadają: Katarzyna Cichopek, Karolina Malinowska, Beata Sadowska, Maria Rotkiel, Oliwier Janiak, Odeta Moro-Figurska, Marta Kuligowska, Paweł Zawitkowski, Marek Jankowski, Magdalena Mikulska-Rekita, Elwira Morańska, Malwina Mruk, Agnieszka Horaczy.

Wiosenna edycja konkursu Zabawka Roku skupiła się na produktach outdoorowych i sportowych: w końcu przed nami Pierwsze Komunie, Dzień Dziecka i wakacyjne wyjazdy. Obok zabawek „na powietrze” wybrano też najlepsze w kategorii Nagroda Rodziców – tu wyróżniono wszelkie akcesoria pomagające rodzicom w dbaniu o najmłodszych. Organizatorem projektu jest serwis zabawkowicz.pl.

Przewodniczącą jury jest  Magdalena Kordaszewska, szefowa portalu zabawkowicz.pl i pomysłodawczyni konkursu. W komisji zasiadają: Katarzyna Cichopek, Karolina Malinowska, Beata Sadowska, Maria Rotkiel, Oliwier Janiak, Odeta Moro-Figurska, Marta Kuligowska, Paweł Zawitkowski, Marek Jankowski, Magdalena Mikulska-Rekita, Elwira Morańska, Malwina Mruk, Agnieszka Horaczy.

W konkursie wzięło udział ponad 80 wyjątkowych produktów i zabawek – mówi Magdalena Kordaszewska – Zwycięzców wybieraliśmy wspólnie z dziećmi po burzliwej dyskusji. Przy ocenie braliśmy pod uwagę bezpieczeństwo, jakość wykonania, wpływ na rozwój dziecka oraz design. Formuła konkursu różni się od innych tego typu przedsięwzięć. Jury konkursu Zabawka Roku wyjeżdża na dwa dni, gdzie wraz ze swoimi dziećmi przez dwa dni testuje każdy produkt, który potem podlega ocenie.  Potem jest czas na poważną debatę, aby żadna decyzja nie została podjęta pochopnie. Obecność dzieci i ich testy, potoczne zwane zabawą również pomagają w wyborze – w końcu to obserwacja i opinie najmłodszych są tu najważniejsze, bo to oni są właściwymi odbiorcami zabawek,

Dzięki pięknej pogodzie i zaangażowaniu producentów, którzy przywieźli zabawki wszystkie testowane były w naturalnych warunkach, w pięknym otoczeniu hotelu Narvil.

Obecność gwiazd i ich testowanie niekiedy widowiskowych przedmiotów przełożyła się na duże zainteresowanie ekip telewizyjnych oraz fotoreporterów. Relację z wyborów Zabawki Roku pokazano m.in. w Dzień Dobry TVN, Polsat Cafe i TVP Info, opublikowany został również na popularnych portalach lifestylowych i plotkarskich.

Dodaj komentarz