https://szczesliwemacierzynstwo.pl

O Fundacji

O Fundacji

Fundacja  Szczęśliwe Macierzyństwo  powstała 9 lat temu. Zostałam mamą, czułam chęć podzielenia się zarówno doświadczeniem jak I wiedzą ciekawych specjalistów jakich spotkałam na mojej drodzę. Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety, a my jesteśmy po to, aby pokazać, jak świadomie czerpać z niego jak najwięcej radości. Chcemy, aby kazda kobieta czuła się doceniona I pewna swoich codziennych kroków.

Na naszych bezpłatnych corocznych spotkaniach poszerzamy Waszą wiedzę o ciąży I macierzyństwie. Propagujemy zdrowy styl życia, zachęcamy do regularnych badań. W tym roku startuje VIII edycja bezpłatnych badan I konsultacji dla kobiet w ciąży “Szczęśliwa mama szczęśliwe dziecko” , Po latach zdobywania zaufania u kobiet I ich rodzin nareszcie trafimy do szerszego grona odbiorców. Będziemy w 19 miastach. Po raz kolejny z naszych bezpłatnych badan pod okiem rzetelnych ekspertów  skorzysta mnóstwo przyszłych mam.

NIe zapominamy też o najmłodszych mamach. Specjalnie dla nich prowadzimy program “Mama w szkolnej Lawce”. Wspieramy w nauce, poszerzaniu wiedzy, zdobywaniu doświadczenia w nowej roli.  Pokazujemy, że macierzyństwo nie minimalizuje ich możliwości a otwiera drzwi do dorosłego życia.

Bierzemy czynny udział w edukacji małego czloweika, dlatego dodatkowo prowadzimy działaność wydawniczą. Pokazujemy jak  kreatywnie bawić się bez zabawek, uczymy rodzinnie gotować. Dla ucha najmłodszych tworzymy pod okiem naszych ekspertów słuchowiska edukacyjne, tak aby nasi milusińscy w każdej chwili swojego życia czerpali dobre wzorce.  Z wielką chęcią angażujemy się w akcje społeczne organizowane przez naszych przyjaciól I partnerów…….bo rodzina jest COOL.

Odeta Moro-Figurska
Prezes Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo