https://szczesliwemacierzynstwo.pl

Rok 2010

W 2010 r. Fundacja „Szczęśliwe Macierzyństwo” przeprowadziła cykl akcji społecznych „Szczęśliwa mama=Szczęśliwe dziecko”. Akcje skierowane były do kobiet, które wkrótce urodzą bądź niedawno urodziły dziecko, rodziców, dla których najważniejszą wartością jest troska o jak najlepszy rozwój narodzonego dziecka.

Byliśmy obecni w:

  • Centrum Handlowo Rozrywkowym Sosnowiec Plaza
  • Centrum Handlowo Rozrywkowym Ruda Śląska Plaza
  • Sadyba Best Mall w Warszawie
  • Centrum Handlowo Rozrywkowym Rybnik Plaza
  • Centrum Handlowo Rozrywkowym Kraków Plaza
  • Centrum Handlowo Rozrywkowym Poznań Plaza

Przeprowadziliśmy szereg badań USG, w tym USG 4D.

Kobiety w ciąży, młode mamy i rodzice mogli skorzystać z porad zaproszonych ekspertów. W przygotowanych punktach konsultacyjnych porad udzielali m.in.: położna, fizjoterapeuta, dietetyk, konsultant laktacyjny, podolog i stylista.

Uczyliśmy przyszłych rodziców jak bezpiecznie wykąpać dziecko, jak wykonać masaż niemowlęcia.

Nasi instruktorzy fitness przygotowali szereg ćwiczeń możliwych do wykonywania przez przyszłe mamy. Były mamy ćwiczące i mamy, które z zaciekawieniem przyglądały się naszym pokazom.

Prowadziliśmy liczne konkursy. Mamy chętnie brały w nich udział. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody od naszych sponsorów.

Bez zaangażowania wielu osób, nasze akcje nie mogłyby się odbyć. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom odpowiedzialnym za przygotowanie i organizację prowadzonych akcji, a w szczególności p. Annie Kosacz i p. Piotrowi Kisterowi. Dziękujemy ekspertom, szkołom rodzenia, klubom fitness, i klubom Kangura.

Ogromne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, bez ich pomocy organizowanie akcji nie byłoby możliwe.

no images were found