Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo

Sposób myślenia o macierzyństwie i pokolenie milenialsów napędza falę kobiet na siłę roboczą. To pokolenie, często określane jako narcyz i egocentryzm, znane jest również z tego, że jest „sfrustrowane status quo”.

Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo została założona przez Tanyę Boulad w celu promowania pozytywnych doświadczeń macierzyńskich wśród młodych matek. Organizacja przyjęła wyjątkowe podejście, pomagając młodym mamom w osiągnięciu pełnego potencjału jako odnoszącej sukcesy kobiety biznesu. Obecnie pracują nad pomaganiem matkom w wieku do 45 lat w szkoleniu online w celu zwiększenia ich strategii w mediach społecznościowych i większego zaangażowania społecznego w swoich społecznościach.

Matka to ktoś, kto opiekuje się swoimi pociechami. Żyje dla nich i wspiera ich przez pierwsze lata życia. Dla swoich dzieci musi być wzorem cierpliwości i ciężkiej pracy. Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo ma na celu pomoc młodym mamom w przestrzeni coworkingowej

Dorastając z dzieckiem, masz tendencję do szukania hobby, które pozwolą Ci zachować aktywność umysłu. Znajdujesz czas i energię, aby zrobić coś, co jest sensowne i zabawne, a nie tylko hobby.

Fundacja Szczęśliwego Macierzyństwa (HMF) chce pomóc, wspierając życie młodych mam, zapewniając im ujście. Można to osiągnąć poprzez zarządzanie własną karierą zawodową lub osobiście oraz danie im możliwości rozwoju osobistego i rozwoju poprzez rozwijanie własnych umiejętności w zakresie macierzyństwa.

Jest to specjalna podstawa macierzyństwa dla młodych matek, które na początku swojego życia przeżywają trudny okres.

Kobiety często korzystają z platform mediów społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram, aby wspierać się nawzajem. Publikują zdjęcia swoich dzieci i upewniają się, że otrzymują wsparcie. Niewykluczone, że pewnego dnia młoda mama stanie się nową twarzą Fundacji Szczęśliwego Macierzyństwa, organizacji, której misją jest celebrowanie życia kobiet za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ta przestrzeń jest idealnym miejscem na takie podejście, ponieważ pozwala ludziom łączyć się z innymi, dzielić się dobrymi wiadomościami i prosić o radę we wszelkiego rodzaju sprawach związanych z macierzyństwem, takich jak karmienie piersią czy bycie dobrym rodzicem.

Misją fundacji jest pomoc młodym matkom w doskonaleniu ich umiejętności wychowawczych poprzez dostarczanie im przydatnych informacji i porad przez cały okres ich wychowywania.

Jako kobieta miała trudności z przebywaniem przy swoim dziecku. Miała inne priorytety i bardzo ważne zaangażowanie w domu… Niełatwo było jej zadbać o wymagania bycia mamą, dlatego postanowiła założyć Fundację Szczęśliwe Macierzyństwo (patrz rys. 1), w której mogłaby wykonać akcję każdego dnia, co pomogło zwiększyć świadomość na ten temat.

Fundacja jest organizacją non-profit i ma na celu podnoszenie świadomości na temat kwestii macierzyństwa w społeczeństwie, w tym wzmacniania pozycji kobiet. Fundacja Happy Motherhood otrzymała wsparcie od Jenny Craig i Nike, które przekazały pieniądze, aby pomóc jej osiągnąć ten cel (www.happymotherhoodfoundation.org).

Wszystko nie jest darem. Zawsze są potrzeby, oczekiwania wobec młodych mam, ale niektóre z nich dokładają wszelkich starań, aby te potrzeby zaspokoić. Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo pomaga kobietom spełnić ich oczekiwania i osiągnąć status, na jaki zasługują.

Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo (HTM) to organizacja, która pomaga młodym mamom. Pomaga im wzmocnić, dając im pewność siebie, godność i poczucie własnej wartości, nie wiedząc, że robią to dla własnej korzyści. Ich misją jest pomaganie kobietom w prowadzeniu szczęśliwszego życia z mniejszym stresem i większą pewnością siebie poprzez usuwanie barier, które utrudniają kobietom odniesienie sukcesu w życiu – od stereotypów płciowych, przez poziom ubóstwa, po problemy ze zdrowiem psychicznym itd.

Related Post