https://szczesliwemacierzynstwo.pl

Mustela® to marka, która od 60 lat troszczy się o zdrowie i dobre samopoczucie niemowląt, dzieci oraz przyszłych mam. Mustela® gwarantuje najwyższą jakość produktów opartych na naturalnych składnikach aktywnych. Ich skuteczność i skład są stale kontrolowane przez komisję ekspertów. Produkty marki Mustela® nie zawierają parabenów, ftalanów i fenoksyetanolu. Dostępne są tylko w aptekach, co zapewnia wysoką jakość i możliwość uzyskania specjalistycznej porady. Mustela® to ekspert w pielęgnacji skóry dzieci i przyszłych mam. Lider na rynku europejskim.

LABORATOIRES EXPANSCIENCE to firma farmaceutyczna o światowym zasięgu, która od 60 lat prowadzi badania naukowe, szukając skutecznych i naturalnych składników do swoich produktów. Sukces firmy opiera się na innowacjach technologicznych i badaniach wspierających ciągły rozwój, na które przeznaczane jest corocznie ok. 5% obrotów firmy . Dzięki temu firma wykorzystuje osiągnięcia i postępy medycyny, gromadząc w swoich szeregach wybitnych specjalistów i naukowców. Realizując strategię zrównoważonego rozwoju, LABORATOIRES EXPANSCIENCE dąży do racjonalizowania i udoskonalania wszystkich procesów w gospodarowaniu zasobami, zwłaszcza jeśli chodzi o środowisko naturalne, społeczeństwo i pracowników, oraz aktywnie angażuje się w działalność społeczną.

Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo powstała w 2005 roku z inicjatywy dziennikarki i prezenterki telewizyjnej Odety Moro-Figurskiej. Głównym celem Fundacji jest wspieranie przyszłych i obecnych mam, poszerzanie ich wiedzy o ciąży i macierzyństwie, propagowanie zdrowego stylu życia wśród kobiet w ciąży i młodych matek oraz zachęcanie ich do regularnych badań. Fundacja jest organizatorem wielu akcji społecznych, takich jak „Szczęśliwa Mama = Szczęśliwe Dziecko”, podczas których kobiety w ciąży mogą wykonać bezpłatne badanie USG, w tym najnowocześniejsze badanie 4D.